+90.366 213 00 51

KastaMall

KASTAMALL  Prestijli konumu ve Güçlü mimarisi ile Kastamonu’nun ilk karma yaşam projesidir. KASTAMALL ,şehrin en gelişmiş lokasyonu olan Saraçlar’da Ankara, İstanbul yollarının kesişme noktasında yer almaktadır.

KASTAMALL AVM, seçkin markaları bir araya getiren bir Alışveriş merkezi olmak iddiası ile hareket etmektedir. Kastamall Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen giyim, ayakkabı, spor, elektronik, ev eşyası, Yemek,aksesuar, hobi markalarını en avantajlı fiyatlarla konuklarına sunmayı planlamaktadır.

KASTAMALL AVM,Otel,Rezidance Karma yaşam merkezinde; 77.000  m2  inşaat alanında konumlanmış  167  seçkin mağaza , 120 odalı ve 240 yataklı Lüks bir otel ve 135 adet (2+1),(3+1),(4+1),(5+1) tipinde Lüks Rezidanceler yer alıyor. Kastamall, dekorasyonundaki incelikli detayları, tavanı çevre düzenlemesi ile ziyaretçilerine ferah ve konforlu bir alışveriş ve keyifli zaman geçirme imkanı sunmayı planlamaktadır.

Anne ve Babaların alışverişlerini yaparken, çocukların da eğlenceli vakit geçirmesi için tasarlanan oyun alanları çocuk misafirlere hizmet edecektir.

KASTAMALL otel  misafirlerinin konaklaması yanında Toplantı ,Kongre, Yemek, Nikah, Düğün ve spor salonları ile hizmet verecektir.

KASTAMALL Rezidance’de  135 adet daire satışa sunulmak üzere inşia edilmektedir.

KASTAMALL Alışveriş Merkezi, 2020 yılı ikinci çeğreğinde kapılarını açmayı düşünmektedir.

KASTAMALL Alışveriş Merkezi, haftanın 7 günü 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet verecektir.

 

 

Designed by Street Art
© kastamall 2017. All Rights Reserved.